تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال

خانه » تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال

قطعا کولر گازی جنرال و اجنرال دو کولر نام آشنا برای همه ما هستند که وقتی قصد خرید کولر گازی داریم، نام این برندها به ذهن ما می رسد. اما خیلی از افراد هستند که به خاطر نزدیک بودن نام این دو برند گمان می کنند شاید این دو برند یکی هستند و تفاوتی بین کولر گازی جنرال و اجنرال وجود ندارد. اما در وقع این تصور درست نیست و تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال از نظر کشور سازنده، کیفیت، قیمت، کارایی و غیره زیاد بوده و هر یک ویژگی های خود را دارند.

در این مقاله قصد داریم به تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال بپردازیم و ویژگی های هر یک را بیان کنیم تا در صورتی که قصد خرید کولر گازی اسپلیت را دارید آگاهانه تر انتخاب نمایید و گول افراد سود جویی که قصد به اشتباه انداختن شما و فروش کولر تقلبی و بی کیفیت به جای کولر اصل و باکیفیت به شما را دارند، نخورید.

در صورتی که جهت برطرف کردن مشکل دستگاه خود نیاز به کمک تکنسین حرفه ای و باتجربه دارید، از قسمت زیر برند دستگاه خود را انتخاب کنید و در غیر این صورت ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال

در ادامه این مطلب به تفاوت کولر گازی اجنرال و جنرال می پردازیم تا بتوانید انتخاب آگاهانه تری هنگام خرید داشته باشید.

تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال از نظر کیفیت ساخت

کولر گازی اجنرال ساخت کمپانی فوجیتسو کشور ژاپن است و از نظر کیفیت ساخت و مرغوبیت جنس بدنه جزء کولرهای بسیار خوب محسوب می شود. در صورتی که کولر گازی جنرال محصول کشور چین بوده و لذا از نظر کیفیت قابل مقایسه با کولر گازی اجنرال نیست. لازم به ذکر است که در سیستم کولر گازی اجنرال از تکنولوژی اینورتر استفاده شده است در صورتی که کولر گازی جنرال فاقد این تکنولوژی می باشد.

بنابراین چنان چه هنگام خربد کولر گازی، فروشنده به شما کولر گازی جنرال مجهز به ایتورتر را معرفی کرد، باید به صحت گفته های او شک کنید!

یکی دیگر از تفاوت های کولر گازی جنرال و اجنرال، کیفیت موتور این کولر هاست. موتور کولر گازی اجنرال بسیار باکیفیت و پرقدرت بوده و از ویژگی سیکل تغییر حالت برای محافظت بیشتر از موتور در مقابل یخ زدگی استفاده می کند، در صورتی که موتور کولر گازی جنرال از کیفیت پایین تری برخوردار بوده و چنین قابلیتی را نیز ندارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال از نظر کیفیت عملکرد

از نظر قدرت پرتاب باد و میزان سرمایش و گرمایش باید گفت که کولر گازی اجنرال بسیار پرقدرت نر بوده و دارای ویژگی توربو در پرتاب باد است که باعث می شود میزان پرتاب باد چندبرابر حالت عادی باشد در صورتی که کولر گازی جنرال فاقد چنین قابلیتی است.

یکی دیگر از برتری های کولرگازی اجنرال نسبت به جنرال، میزان تولید صدای آن است. کولر گازی اجنرال جز کم صداترین کولر گازی ها محسوب می شود در صورتی که کولر جنرال این ویژگی را ندارد و به نسبت هنگام کار صدای زیادی ایجاد می کند.

از موارد دیگر تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال می توان به نوع گاز مصرفی در کولر گازی اشاره کرد. در کولر گازی های اجنرال از گاز R410 استفاده می شود در حالی که استفاده از این گاز در کولر گازی جنرال قدمت چندانی ندارد و بسیاری از کولرهای تولیدی این برند از گاز R22 استفاده می کنند که این گاز با محیط زیست سازگار نبوده و در حال حاضر دیگر کولرگازی ها استفاده نمی شود.
بنابران هنگام خرید کولر گازی جدید دقت کنید که گاز کولر شما حتما R410 باشد. برای این کار شما می توانید مشخصات کولر از جمله نوع گاز مورد استفاده را از روی برچسب فنی یا پلاک کولر گازی بخوانید.

تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال از نظر قیمت

از نظر قیمت نیز با توجه به میزان تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال و برتری کولر اجنرال، کاملا منطقی است که هزینه خرید کولر گازی اجنرال بیشتر از کولر گازی جنرال باشد. اما باید مواظب فروشنده های غیرمعتبر باشید که یک کولر گازی تقلبی را به جای کولر اصل به شما نفروشند. بنابراین هنگامخرید کولر حتما به یک فروشگاه و فروشنده معتبر مراجعه نمایید.

به طور کلی با توجه به توضیحاتی که در خصوص تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال مطرح کردیم، مشخص است که کولر گازی اجنرال چه از نظر کیفت ساخت و چه از نظر عملکرد بسیار برتر از کولر گازی جنرال است و هر چند که ممکن است هزینه بیشتری هنگام خرید کولر گازی اجنرال بپردازید، اما این هزینه در مقابل کیفیت برتر این کولر قابل چشم پوشی است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مقاله قبلی

ارور و خطا کولرگازی ال جی

مقاله بعدی

ترمیستور یا سنسور دمایی در کولرگازی

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.