آموزش نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی, تعمیر فوری کولرگازی

سرویس فوری کولرگازی اسپلیت

سرویس فوری کولرگازی اسپلیت

سرویس فوری کولرگازی اسپلیت، نحوه ی تهویه مطبوع سیستم

جهت سرویس فوری کولرگازی اسپلیت شما ما کمتر از 1 ساعت درب منزل شما هستیم. با ما آرامش خاطر را احساس خواهید کرد. متخصصان سرویس کولرگازی اسپلیت استاد سرما همواره با شما هستند حتی در ایام کرونا با بهره گیری از پروتکل های بهداشتی برای شما کار سرویس دستگاه تان را انجام می دهند.

سرمایش و گرمایش در این سیستم توسط هواساز با مکش هوای داخلی انجام می پذیرد . عملکرد دستگاه کولرگازی اسپلیت در حالت سرمایش دقیقاً مشابه سیستم های اسپلیت یا همان کولر های گازی می‌باشد . به این معنی که این دستگاه جهت تولید سرما با استفاده از سیکل تبرید گاز مبرد را با عبور از اجزا سیکل مانند کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور و تغییر فاز مبرد هوای عبوری از روی کویل اواپراتور را سرد کرده و آنرا به تهویه شونده تحویل می دهد .
بدیهی است که در این حالت منبع انرژی دستگاه برق می‌باشد . در حالت گرمایش دستگاه به کمک کویل تعبیه شده در دستگاه و جریان آب گرم عبوری از داخل کویل هوای عبوری از روی کویل را گرم کرده و آن را به فضای تهویه شونده تحویل می دهد . در این حالت آب گرم عبوری از کویل توسط پکیج یا موتورخانه تأمین شده و منبع انرژی دستگاه گاز می‌باشد .
در این حالت دستگاه مشابه فن کویل عمل می کند .

تعمیر فوری کولرگازی اسپلیت، مشخصات اصلی یک سیستم تهویه ( کولرگازی اسپلیت )

دارای کوئل آب گرم فابریک جهت تامین گرمایش، امکان مجهز شدن به شیر برقی سه راه الکترونیکی با قابلیت فرمان پذیری از ترموستات، ترموستات جهت تنظیم دلخواه دمای محیط، کمپرسور پرقدرت کوپلند مجهز بودن به سیستم فوق کم صدا super silent .

فیلترها، کویل ­ها و پره ­های کولرگازی اسپیلت به طور مرتب نیاز به تعمیر فوری کولرگازی اسپلیت و نگهداری کولرگازی اسپلیت دارند، تا در طول سال های بهره­ برداری موثر تر و کارآمدتر عمل کنند.

در صورتی که تعمیرات داکت اسپیلت اجنرال و سرویس داکت اسپیلت اجنرال مورد توجه قرار نگیرد می­ توان با اطمینان گفت عملکرد کولرگازی اسپلیت دچار یک افت و کاهش مداوم خواهد شد و این به معنی افزایش مصرف انرژی به­ طور پیوسته خواهد بود.

تعمیر فوری کولرگازی

ارسال سریع سرویسکار کولرگازی کمتر از 1 ساعت

برای رزرو خدمات می توانید تماس بگیرید : 09123449936

مقالات مرتبط

ارسال نظر (کامنت)

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری با * نشان داده می شوند