آموزش نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی

مزایای استفاده از فیلتر در کولر گازی

فیلتر کولر گازی

از معایب کولر های آبی می توان به عدم فیلتر کردن آلودگی ها و وارد کردن آنها به محیط داخل اشاره کرد که در کولر های گازی اسپلیت با استفاده از انواع فیلتر اعم از فیلتر های ریزگرد روب، فیلترهای یونی و فیلتر های آنتی باکتریال مانع از ورود این آلودگی ها به محیط داخل شده که این از مهم ترین مزایای فیلتر می باشد.

مزایای استفاده از  فیلترها در کولر گازی اسپلیت
فیلتر های کولر گازی ذرات گرد و غبار و ذرات معلق در هوا را به خود جذب کرده و با از بین بردن باکتری ها و ویروس های موجود در فضا سبب پالایش هوای محیط می گردند و سلامت و لطافت هوا را افزایش می دهند. همچنین از مزایای فیلتر می توان به از بین بردن بوهای کاذب و آلاینده ها و مواد شیمیایی اشاره کرد.

  • از مزایای فیلتر در کولر گازی می توان به تصفیه هوا از انواع ذرات معلق و گرد و غبار، بوهای کاذب و کاهش یافتن انواع آلرژی هایی که ناشی ازمیکروب هاست اشاره کرد که در ادامه توضیح بیشتری در مورد مزایای فیلتر در کولر گازی خواهیم داد تا با این قطعه بسیار مفید در کولر گازی بیشتر آشنا شوید.

در صنعت سرما و سیستم های تهویه کولر های گازی از جایگاه خاصی برخوردارند و با کاهش گرما باعث خنک سازی محیط می گردند. بهتر است بدانید کولر های گازی برخلاف کولر های آبی باعث بالا رفتن رطوبت محیط نخواهند شد به همین دلیل است که در شهرهایی که آب و هوای شرجی دارند به جای استفاده از کولر آبی از کولر های گازی استفاده می کنند.

از بین بردن باکتری ها و ذرات موجود در فضا و همچنین پالایش هوا از ذرات معلق گرد و غبار سبب افزایش سلامتی و لطافت هوای محیط میشود که از مزایای فیلتر کولر گازی می باشد. همچنین تصفیه هوا از آلاینده ها و مواد شیمیایی و ازهمه مهم تر بوهای کاذب نیز از دیگر موارد کاربردی فیلتر های کولر اسپلیت می باشد.

تقسیم برودت در محیط بدان معنا است که سرمای تولید شده به طور یکنواخت به محیط می رسد و به یک اندازه تمامی محیط را خنک میکند . برای حفظ کارایی و بهره وری فیلترهای کولر گازی باید هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما میتوانید برای بالابردن راندمان کولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر کولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. حتما با خود در این فکر هستید.

فیلتر کولر گازی

در کلانشهر تهران در زمان سرویس کولر گازی توسط یک سرویس کار کولر گازی استاد سرما درتهران ، اگر فیلتر ها کیفیت قبل را از دست داده بودند حتما آنها را تعویض نمایید. بهتر است هر دو ماه یک بار بسته به شرایط آب و هوایی و میزان استفاده از کولر آبی نسبت به شستشوی فیلتر ها اقدام کنید. این کار علاوه بر بالا بردن کارایی و بازده کولر(افزایش طول عمر کولر گازی) و افزایش میزان خنک دهی به محیط باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شده و هزینه های برق را کاهش خواهد داد.

مقالات مرتبط

جستجو کنید

  1. big farm نظرداد :

    I was studying some of your articles on this internet site and I conceive this website is very informative ! Keep on posting.

ارسال نظر (کامنت)

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری با * نشان داده می شوند