آموزش نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی, خدمات ویژه نصب و شارژ و سرویس و تعمیر کولر گازی

سرویس کولرگازی در محل

سرویس کولرگازی در محل

سرویس کولرگازی در محل

سرویس کولرگازی در محل یکی از مواردی است که باید جدی گرفته شود. سرویس کولر گازی به صورت دوره ای باعث خواهد شد که دستگاه شما سالم و بدون نقص باقی بماند و طول عمر آن زیاد شود. متاسفانه فرهنگ استفاده در ایران در زمینه ی نگهداری از کولرهای گازی هنوز جا نیافتاده تا جایی که شاهد این هستیم سرویس کردن این دستگاه ها گاها چندین سال به تعویق می افتد و این امر منجر به خسارت های ثانویه به کولر می شود. پس ما در همین ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم که کار سرویس کولر گازی خود را به صورت دوره ای و در زمان مشخص حداقل هر شش ماه یک بار انجام دهید تا دستگاه سلامت خود را داشته باشد و بدرستی کار کند. در این صورت شما از هزینه های ثانویه ای که ممکن است در اثر سرویس نکردن کولر گازی رخ دهد داوری می کنید.

هزینه سرویس کولرگازی در محل چقدر است ؟

هزینه سرویس کولر گازی بر اساس خدمات انجام شده محاسبه میشود برای مثال هزینه داکت کشی ،هزینه سرویس کامل کولر گازی بر حسب مدل و غیره . برای اطلاع از هزینه های سرویس کولرگازی با ما تماس بگیرید.

سرویس کولرگازی هر چند وقت یکبار باید انجام شود ؟

بهتر است از زمان خرید کولر گازی تان هر 6 ماه یکبار برای سرویس کولر گازی برنامه ریزی کنید تا محصول شما کارایی بهتری در چند سال بعد داشته باشد. حداکثر سالی یکبار برای سرویس کولرگازی توصیه میشود.

چقدر طول میکشد سرویس کار سرویس کولرگازی به محل شما اعزام شود ؟

از زمان تماس شما در کمتر از 2 ساعت نزدیکترین سرویسکار متخصص و باتجربه به محل شما اعزام شده و با بالاترین کیفیت سرویس کولرگازی شما را انجام خواهد داد.

مقاله های مشابه