قیمت شارژ کولر گازی چقدر است؟

خانه » قیمت شارژ کولر گازی چقدر است؟
قیمت شارژ کولر گازی

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

قیمت شارژ گاز کولر گازی 

شارژ گاز کولر گازی با سرویس کار های کولر گازی استاد سرما در تمام نقاط شهر تهران

شارژ گاز کولر گازی، از جمله مهمترین موارد مربوط به کولر گازی در هنگام سرویس و تعمیر کولر گازی شما می باشد. شارژ گاز کولر گازی، قبل از آمدن فصل گرما به شدت توصیه می شود؛ چرا که ممکن است در اوج گرما به دلیل نداشتن شارژ گاز، کولر گازی شما از کار بیفتد که این خود دلیل هزینه های جدی تر می شود که شاید برای شما با توجه به شرایط مالی امروزه ها همه ما کاری پرخرج و گران قیمت باشد هر چند ما در استاد سرما با صرف هزینه های کم و قیمت بسیار ارزان تر از سایر همکاران ما کار سرویس و تعمیر کولر گازی حتی کار نصب کولر گازی را با صرف هزینه های ارزان انجام می دهیم. ما توصیه می کنیم که شما برای انجام سرویس و تعمیر های آتی کولر گازی خود همچنین برای شارژ کولر گازی خودتان در انتهای فصل زمستان و ابتدای فصل بهار، اقدام به شارژ گاز کولر گازی‌ تان کنید.

همچین به این مورد توجه کنید که قیمت شارژ گاز کولر گازی، به میزان گاز مورد نیاز کولر تان بستگی دارد. 

 

اگر شما نیز به دنبال یک سرویسکار حرفه‌ای کولر گازی برای انجام “شارژ گاز کولر گازی” برای برندهای متفاوت مثل شارژ گاز کولر گازی ال جی، شارژ گاز کولر گازی سامسونگ، شارژ گاز کولر گازی اجنرال، شارژ گاز کولر گازی دوو و … هستید؛ و همچین می‌خواهید پیرامون این موضوع، قیمت شارژ گاز کولر گازی خود را بدانید؛ می‌توانید درخواست خودتان را به صورت رایگان و در قالب مشاوره از طریق تماس تلفنی با کارشناسان حرفه ای ما در استاد سرما مطرح کرده و از ما قیمت دریافت کنید تا اگر مایل بودید ما برای شما در عرض کمتر از ۱ ساعت نیروی سرویس کار و تعمیر کار کولر گازی را در هر نقطه ای از تهران ارسال کنیم.

[/vc_column_text][vc_column_text text_larger=”no”]

زمانبندی متداول برای انجام شارژ گاز کولر گازی دقیقا چه زمانی می تواند باشد ؟

شارژ گاز کولر گازی از جمله مهمترین کاریست که بیشتر از این نیز در مطالب دیگر ما شما در مورد اهمیت آن مطالعه نموده اید. یکی از دلایل فنی در زمانبندی انجام شارژ و سرویس کولر گازی، بهترین و مناسبترین زمان برای انجام سرویس شارژ کولر گازی قبل از شروع پاییز و یا حتی فصل زمستان است چرا که با کاهش دما در این فصول سال شما می توانید از امکان افزایش دمای کولر گازی خود بهره ببرید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”8697″ img_size=”full” parallax_scroll=”no”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text text_larger=”no”]

مزایای اخذ راهنمایی و مشاوره رایگان و درخواست نیروی سرویسکار از استاد سرما برای شارژ گاز کولر گازی

ما از گفتن مطالب کلیشه ای مانند سایر همکاران خود به شما خود را برحذر می داریم و به شما خلاصه کلام را می گوییم. شما با تماس با کارشناسان و سرویس کاران مار در استاد سرما می توانید به طور کاملا رایگان مشکل مربوط به سرویس و تعمیر کولر گازی خود را مطرح کرده و سپس با استفاده از راهنمایی هایی که کارشناسان ما برای شما خواهند داشت می توانید تا حدودی از خسارت مربوط به هزینه های سرویس و تعمیر کولر گازی خود در آینده کاهش داده و اگر شما خودتان نتوانستید برای کولر گازی خود کار کنید ما با اعزام نیروی متناسب با مشکل پیش آمده برای کولر گازی شما در عرض کمتر از یک ساعت به هر نقطه ای از تهران و اطراف آن، خدمات مربوط به شارژ گاز کولر گازی، تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی و حتی نصب کولر گازی نو و آکبند شما را با صرف کمترین هزینه موجود در بازار متناسب با شرایط اقتصادی بد امروزه جامعه انجام دهیم.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

قیمت شارژ کولر گازی چگونه محاسبه می شود ؟

 

در این بین سوال مهمی که必利勁
برای بسیاری از مشتریان ما در استاد سرما پیش می آید این است که، قیمت شارژ کولر گازی پس از مشاهده سرویس کار شارژ گاز کولر گازی چگونه حساب می شود ؟

  • میزان گاز تخلیه شده در گاز کولر گازی:  مهم‌ترین عامل اثر گذار بر قیمت شارژ گاز، میزان گاز مورد نیاز برای شارژ کولر گازی است.
  • عامل تخلیه شدن گاز کولر گازی: عوامل متفاوتی می‌تواند منجر به کاهش گاز شوند. در حالتی مثل شل شدن بست‌ها، سرویسکار با سفت کردن مجدد آن‌ها، مشکل پیش آمده را رفع می‌کند؛ اما در مواردی، لوله‌های به کار رفته سوراخ و عامل نشتی شده‌اند. در چنین حالتی، نیاز به سرویس کولر است.
  • هزینه برطرف کردن نشتی پیش آمده
  • شستشوی مدار داخلی کولر برای جلوگیری از آسیب رساندن گاز نشت یافته
  • تعویض فیلتر درایر کولر گازی(در صورتی که آسیب دیده)
  • هزینه ایاب ذهاب متخصص و سرویسکار استاد سرما به محل شما ( که در بعضی مواقع این هزینه را نیز ما بسیار کمتر از رقبا و همکاران خودمان از شما دریافت میکنیم چون معتقدیم شما بایستی با پول کم هم از سرویس تهویه سرمایش متناسب با شان یک ایرانی برخوردار باشید و شرایط اقتصادی نبایستی در راحتی شما در فصل گرما کوچکترین تاثیری داشته باشد )

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نصب و سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در پارک وی
مقاله قبلی

نصب و سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در پارک وی

مقاله بعدی

نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی در قیطریه

نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی در قیطریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.