قیمت کولرگازی اسپلیت جنرال مکس

خانه » قیمت کولرگازی اسپلیت جنرال مکس

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

قیمت کولرگازی اسپلیت جنرال مکس GENERAL MAX

در این مطلب ما قصد داریم تا شما را قیمت کولرگازی اسپلیت جنرال مکس و مزایای این کولرگازی اسپلیت آشنا کنیم، تا شما با خیال راحت بتوانید تن به این قیمت ها داده و خرید سالم و مطمئنی داشته باشید. اگر می خواهید از خنکی مطبوع و دلچسب کولرگازی اسپلیت برای خنک کردن فضای مورد نظر خود استفاده نمائید و دقیقا نمی دانید بهتر است از چه نوع کولرگازی اسپلیت، با چه ظرفیت، برند، قیمت و مشخصاتی استفاده کنید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا به همه سوالات شما در مورد قیمت خرید، مشخصات فنی، بهترین انواع کولرگازی اسپلیت و … پاسخ دهیم! امروزه انواع کولرگازی اسپلیت یونیت ها از پرطرفدارترین و متداول ترین تجهیزات تهویه مطبوع بوده که برای تأمین سرمایش (و بعضاً همراه با گرمایش) در محیط های مختلف ساختمانهای مسکونی و اداری مورد استفاده گسترده قرار می گیرند.

چرا کولر گازی اسپلیت جنرال مکس را قاچاق و ارزان قیمت نخریم؟ خرید مناسب کولرگازی اسپلیت در فروشگاه تخصصی کولرگازی اسپلیت استادسرما

در ابتدا لازم می دانیم توجه شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود تبلیغاتی که از سوی برخی فروشندگان سودجو برای عرضه و فروش کولرهای گازی اسپلیت بانه ای و قاچاق بدون گارانتی معتبر ولی با قیمت ارزان تر!! صورت گرفته است (به ویژه برندهای جنرال، جنرال مکس و …)، خرید این کولرها قطعا مشکلاتی را که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد به همراه خواهد داشت! درج برچسب های تقلبی بر روی کولرهای گازی قاچاق هم اندازه ولی با ظرفیت پایین، برای فروش در ظرفیت های بالاتر (گاها برچسب ظرفیت کولرهای ۲۴۰۰۰ را روی کولرهای ۱۸۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ را روی کولر ۹۰۰۰ نصب می کنند.)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”pink”]

کلیه کولرگازی اسپلیت‌ های ارائه شده در مجموعه تخصصی استاد سرما بعنوان عضو رسمی اتحادیه فروشندگان لوازم شوفاژ و تهویه مطبوع ، فقط با برگه ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های مربوطه مانند گلدایران ، سام سرویس ، تهویه نیا و …. فقط در مدت ۴ تا ۶ ساعت کاری همراه با نصب و خدمات بعد از فروش مجاز و پاسخگو رایگان و تخصصی در سراسر کشور به خریداران و کاربران گرامی عرضه می شوند.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_section][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”9481″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” onclick=”custom_link” link=”https://ostadsarma.com/product-category/%da%a9%d9%88%d9%84%d8%b1%da%af%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d9%84%db%8c%d8%aa/” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”کولرگازی های جنرال مکس GENERAL MAX” font_container=”tag:h2|font_size:35px|text_align:center”][vc_empty_space height=”15px” woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][products columns=”6″ orderby=”title” order=”ASC” ids=”9437, 9453, 9455, 9451, 9458, 9460, 9462″][/vc_column][/vc_row][/vc_section]

مقاله قبلی

قیمت کولرگازی اسپلیت

مقاله بعدی

قیمت کولرگازی اسپلیت گری

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.