مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپیلت هیتاچی

خانه » مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپیلت هیتاچی

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپیلت ( اسپلیت ) هیتاچی Hitachi

مناسب در شروع فصل گرم به میزان قابل توجهی در کاهش مصرف برق موثر خواهد بود. فیلترها، کویل ­ها و پره ­های اسپیلت به طور مرتب نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، تا در طول سال های بهره­ برداری مؤثرتر و کار آمدتر عمل کنند. در صورتی که مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپیلت هیتاچی مورد توجه قرار نگیرد می­ توان با اطمینان گفت عملکرد داکت کولر دچار یک افت و کاهش مداوم خواهد شد و این به معنی افزایش مصرف انرژی به­ طور پیوسته خواهد بود. سرویس داکت اسپیلت و تعمیر آن امروزه با توجه به افزایش قیمت این دستگاه و مشکلات اقتصادی مردم و همچنین با توجه به دلیل پیچیدگی ساختمان این دستگاه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان این سیسنم می باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

کم شدن مقدار گاز داکت اسپیلت هیتاچی خود با عیب های مختلفی نشان میدهد اما شایع ترین آنها عبارتند از:

  • قسمتی از اواپراتور برف می زند مانند لوله ها و یا پنل داخلی
  • کمپرسور به طور پیوسته و مدام کار می کند
  • سیستم زیاد سرد نمی کند و یا دستگاه باد گرم میزند
  • درجه حرارت لوله ی دهش کمپرسور کم می شود
  • آمپر دستگاه از حالت عادی کمتر می شود
  • گردو خاک و چربی در محل نشت بر روی مدار لوله کشی دستگاه مشاهده می شود
  • فشار قسمت مکش سیستم کم می شود.
  • ممکن صدای ناهنجاری از کمپرسور دستگاه شما شنیده شود.

شارژ گاز داکت اسپیلت ( داکت اسپلیت ) هایسنس

تعیین قیمت شارژ گاز داکت اسپیلت به عوامل مختلفی بستگی دارد و یک تعمیرکار تا زمانی که دستگاه را از نزدیک نبیند نمی تواند براورد کاملی از قیمت کند :

۱ – ممکن است لوله های داکت اسپیلت یا داکت کولر شما دارای نشتی باشند پس لازم است که قبل از انجام شارژ گاز داکت کولر نشت یابی و رفع شود . پس هزینه نشت یابی و رفع ان در صورت نیاز می تواند روی قیمت تاثیر گذار باشد.

۲ – مهمترین عامل در قیمت شارژ گاز داکت اسپیلت شما مقدار گاز مورد نیاز دستگاه شما می باشد . ممکن است یک دستگاه به شارز گاز کامل نیاز داشته باشد و یا به مقدار کمتر نیاز داشته باشد. که این را تعمیر کار قبل از انجام کار اندازه گیری می کند و به شما اعلام می کند.

۳ – ممکن است در حین انجام کار دستگاه شما نیاز به قطعه یا تعویض لوله مسی و یا عایق بندی لوله داشته باشد که هر کدام از این موارد می تواند در قیمت شارژ گاز داکت اسپیلت شما تاثیر گذار باشد.

۴ – نوع گاز یا مبرد مورد استفاده در داکت اسپیلت ممکن است گاز دستگاه شما از نوع R22 و یا R410 باشد.

تعمیر و تعویض ترموستات  و کمپرسور داکت اسپیلت ( داکت اسپلیت ) 

سرویس داکت اسپیلت و تعمیر داکت اسپیلت امروزه با توجه به افزایش قیمت این دستگاه و مشکلات اقتصادی مردم و همچنین با توجه به دلیل پیچیدگی ساختمان این دستگاه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان این سیسنم می باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.بنابراین در هنگام انتخاب تعمیرکار و سرویسکار داکت اسپیلت باید نهایت دقت لازم را بکار بگیریم به طوری که به جرات می توان گفت که تعمیر داکت اسپیلت از عهده هرکس بر نمی اید و تا حد امکان نباید تعمیر ان را به افراد ناوارد بسپارید بلکه یک تعمیرکار متخصص برای تعمیرات داکت اسپیلت به صورت تخصصی لازم است تا با همه قطعات این دستگاه آشنایی داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن کیفیت اولیه دستگاه را دوباره باز گرداند.

داکت اسپیلت یکی از بهترین برند ها عرضه شده در بازار است که از عملکرد مناسبی جهت تأمین برودت هوای منازل برخوردار است. اما با وجود این کیفیت  گاهی به مشکلاتی برخورد می کند که اگر سرویس و  تعمیر داکت اسپیلت را به موقع انجام ندهید ممکن است با مشکلات بیشتری مواجه شوید. درصورتی که نیازمند یک فنی کار متخصص در زمینه سرویس و تعمیر داکت اسپیلت هستند ما به عنوان مرکز مجاز تعمیر داکت اسپیلت در تهران با سالها تجربه در زمینه نصب شارژ گاز ، عیب یابی، سرویس و تعمیرات داکت اسپیلت آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما می باشد. شما می توانید با کمک تعمیرکاران مرکز مجاز تعمیر داکت اسپیلت ایرادات را در همان مراحل ابتدایی برطرف کنید، و نگرانی از بابت کند شدن عملکرد داکت اسپیلت و توقف ناگهانی آن در گرمای طاقت فرسای تابستان نخواهید داشت! کلیه تعمیرکاران مرکز مجاز تعمیر داکت اسپیلت از دانش روز دنیا جهت عیب یابی داکت های اسپیلت مختلف برخوردار هستند و با عیب یابی دقیق تمام ایرادت احتمالی دستگاه را شناسایی و برطرف می‌کنند. همچنین اگر قطعه‌ای دچار مشکل شده باشد قطعه مورد نظر را با نمونه اورجینال تعویض می‌کنند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

ارور های داکت اسپیلت ( داکت اسپلیت ) هیتاچی

چشمک زدن هر ۵ ثانیه یک‌بار

زمانی که دمای داخلی کولر درست نباشد و دما بسیار پایین باشد کولر هر پنج ثانیه یکبار چشمک می‌زند اغلب در این مواقع ترمیستور مبدل حرارتی قطع شده است.

چشمک زدن هر ۵ ثانیه دو بار

این ارور زمانی نشان داده می‌شود که دستگاه تحت عملکرد اجباری باشد یا عملکرد اجباری آن تمام شده و در حال رسیدن به وضعیت متوازن است. برای برطرف کردن این خطا باید کلید عملکرد سرمایی در مدار الکتریکی یونیت داخلی بررسی شود.

چشمک زدن هر ۱۰ ثانیه یک‌بار

اگر موتور DC فن دچار اضافه جریان شود این خطا مشاهده می‌شود. برای رفع این مشکل باید از سلامت قطعاتی مانند فن یونیت داخلی، موتور فن یونیت داخلی و برد مدار کنترل یونیت داخلی مطمئن شوید.

چشمک زدن هر ۱۳ ثانیه یک‌بار

زمانی که IC 401 کولر به اشتباه اطلاعات را بخواند این ارور خود را نشان می‌دهد. برای حل این مشکل باید اطلاعات IC 401  منظم شود.

چشمک زدن هر ۱۴ ثانیه یک‌بار

این کد خطا در زمان خرابی ترمیستور مبدل حرارتی به وجود می‌آید. برای حل این مشکل باید وضعیت ترمیستور و برد مدار کنترل یونیت داخلی بررسی شود.

چشمک زدن هر ۱۵ ثانیه یک‌بار

در زمان خرابی ترمیستور اتاق، وضعیت مدار باز یا اتصال کوتاه در ترمیستور اتاق تشخیص داده می‌شود و کولر هر پنج ثانیه ۱۵ بار چشمک می‌زند. برای برطرف کردن این ایراد باید وضعیت ترمیستور و برد مدار الکتریکی یونیت داخلی بررسی و تعمیر شود

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مقاله قبلی

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپیلت جنرال GENERAL

مقاله بعدی

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپیلت هایسنس

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.