مرکز تخصصی نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال

خانه » مرکز تخصصی نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال
نصب و سرویس و تعمیر کولرگازی اجنرال

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال

یکی از نیازهای این روزهای گرم تابستان، نیاز به نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال برای مصرف کنندگان کولر گازی اجنرال می باشد، چرا که کولر گازی اجنرال به خودی خود یک برند خارجی بوده و در نتیجه برای استفاده از آن بایستی حتما از سرویسکار کولر گازی اجنرال استفاده کرد. ما به خوبی درک می کنیم که گرمای شدید تابستان بسیار طاقت فرسا می باشد  بنابراین به عنوان یک مرکز فوق تخصصی سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال استاد سرما در صدد رفع عیب یا مشکل دستگاه شما به بهترین نحو ممکن برآمدیم تا شما با آسایش بیشتری در محل زندگی خود استراحت کنید.

به شما توصیه می کنیم که در این هنگامی که به دنبال یک تعمیرکار کولر گازی اجنرال می گردید بهترین و متخصص ترین تعمیرکار را انتخاب کنید زیرا در چنین شرایطی ممکن است به یک تعمیرکار کولر گازی غیرحرفه ای اطمینان کرده و از ایشان درخواست کمک کنید. اما این نکته را در نظر بگیرید که این کار، غیر از اینکه مشکل پیش آمده برای کولر گازی اجنرال شما را به صورت کلی و اصولی برطرف نمی کند، احتمالا باعث تحمیل هزینه های اضافی برای شما نیز می شود.

سرویس کولر گازی اجنرال

هنوز عده ی زیادی هستند که متاسفانه انجام سرویس کولر گازی را کاری بیهوده با هزینه اضافی می دانند اما لازم است که بدانید سرویس دوره ای هر کالایی هزینه اضافی نیست بلکه پیشگیری از به وجود امدن هزینه های سنگین یا خسارات جبران ناپذیر می باشد. بهتر است که قبل از شروع فصل گرما به شستشو و سرویس کولر گازی بپردازید تا از پرداخت هزینه های سنگین تعمیر کولر گازی جلوگیری شود.

سرویس کولر گازی اجنرال شامل
الف – سرویس پنل داخلی کولر گازی اجنرال

  • شستشوی فیلترها کولر گازی
  • سرویس بلوور کولر گازی
  • سرویس سنسور ها کولر گازی
  • سرویس فین ها یا کویل کولرگازی
  • بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین)

ب – سرویس پنل خارجی کولر گازی اجنرال
سرویس پنل خارجی کولر گازی یا همان کندانسور دارای اهمیت بالایی است چون در بیرون از منزل شما نصب میگردد و در تماس مستقیم با گردو غبار و خاک است به همین دلیل اگر شما نسبت به شستشوی به موقع ان اقدام نکنید ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه های بالا برای تعمیرات ان شوید زیرا کثیفی بیش اندازه کندانسور مانع از عملکرد صحیح دستگاه میشود و فشار زیادی به دستگاه شما تحمیل میکند پس بهتر است که یک سرویس کار با تجربه به صورت متداول انرا شستشو نماید (شما با خیالی آسوده می توانید این کار را به کادر مجرب استاد سرما بسپارید) که این کار را با استفاده از دستگاه های مخصوص فشار قوی آب(واتر جت) انجام میدهند.

دلیل اعتماد مشتریان به تعمیرگاه مجاز کولر گازی اجنرال
یکی از مهم‌ترین دلایل اعتماد مشتریان به مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی اجنرال برآورده شدن نیاز آن‌ها به صورت کامل است. به گونه ای که تعمیرکاران در ابتدا نیازهای مشتریان را شناسایی می‌کنند و سپس نسبت به ارائه خدمات اقدام می‌نمایند.

بنابراین در صورتی که مشتری نیاز به نصب کولر گازی اجنرال داشته باشد یا سرویس کولر گازی اجنرال و شارژ گاز کولر گازی اجنرال و تعمیر کولر گازی اجنرال با متخصصان ما در استاد سرما تماس بگیرد و آن را درخواست کند. تعمیرکاران نیازسنجی امکانات اولیه را انجام می‌دهند و زمان ارائه خدمات مورد نظر به مشتری را تخمین می‌زنند. این امر سبب می‌شود که مشتری بتواند خدمات مورد نیازش را در اسرع وقت دریافت کند و بعد از انجام سرویس و تعمیرات با خیال راحت از کولر گازی استفاده کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text text_larger=”no”]

شارژ گاز کولر گازی اجنرال

داکت اسپیلت اجنرال یا کولر گازی اجنرال برای عمل خنک کردن از گازهای فریونی (مبرد) مانند R22-R410A-R407A استفاده می‌کنند. در ایران مبردها را به اسم گاز می شناسند. نقش مبردها یا همان گاز ها در عملکرد دستگاه بسیار مهم است به نحوی که کمبود یا نبود آن در این سیستم ها تمامی سیکل تبرید را مختل کرده و با مشکل جدی مواجه می‌کند.و شایعترین نشانه کمبود مقدار شارژ گاز کولر گازی نداشتن خنکی کافی کولر شما می باشد.

 در چه مواقعی کولر گازی جنرال نیاز به شارژ گاز دارد
به طور کلی کولر گازی شما در ۳ حالت نیازی به شارژ گاز دارد:

  • کولر تازه نصب‌شده و نو است.
  • سیستم کاملاً فاقد گاز می‌باشد. (شارژ گاز کامل)
  • سیستم احتیاج به شارژ کردن گاز (اضافه کردن) دارد (شارژ گاز تکمیلی)

اگر به طور کامل منبع کولر گازی شما خالی از هر گونه گاز باشد نیاز به شارژ گاز کامل دارید یعنی به یک کپسول کامل شارژ گاز نیاز دارید اما اگر مقداری از قبل در درون مخزن گاز موجود باشد شما بر حسب مقدار گاز خالی شده نیاز به شارژ گاز دارید که شارژ گاز تکمیلی گویند  در این حالت تعمیرکاران کولر گازی با دستگاه گیج مقدار گاز باقی مانده را اندازه گیری می کنند و برای مابقی تخلیه شده شارژ گاز انجام می شود.

گاهی وجود نشتی های بسیار کم به مرور زمان منجر به کم شدن میزان گاز می شود. وقتی چنین اتفاقی می افتد بهتر است ابتدا بررسی کنید که چرا کمبود گاز در کولر گازی اتفاق افتاده است (بر اثر وجود نشتی یا دلایل دیگر) و ابتدا این مشکل را برطرف کنید و بعد اقدام به شارژ گاز کولر گازی اجنرال کنید. شارژ کولر گازی اجنرال میتواند فقط در مواقع مورد نیاز و زمانی که لزومش است انجام شود اما خیلی وقتها در هر بار سرویس سالیانه این شارژ انجام می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”9021″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row]

مقاله قبلی

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر کولرگازی کریر

مقاله بعدی

سرویس کولرگازی پاناسونیک

سرویس کولرگازی پاناسونیک

یک دیدگاه برای این مقاله نوشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.