نصب و سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)

خانه » نصب و سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)
نصب و سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان (البرز)

[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_cta h2=”تماس با کارشناس تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) استاد سرما” h4=”تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)” txt_align=”center” add_button=”bottom” btn_title=”تماس با کارشناس” btn_align=”center” btn_link=”url:http%3A%2F%2F%DB%B0%DB%B9%DB%B1%DB%B2%DB%B3%DB%B4%DB%B4%DB%B9%DB%B9%DB%B3%DB%B6|||”]

جهت انجام تعمیر و سرویس کولر گازی با شماره کارشناس ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۳۴۴۹۹۳۶

[/vc_cta][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text text_larger=”no”]

نصب و سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)

نصب و سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی از نحوه استقرار پنل داخلی و خارجی داکت اسپلیت، لوله کشی های توکار داکت اسپلیت و سایر انواع لوله کشی ها، اتصالات شیلنگ کندانسور و رطوبت زدایی سیستم، عایق بندی لوله های مبرد یا گاز، تست نشتی گاز و شارژ اولیه گاز داکت اسپلیت دارد. به علاوه، داشتن این اطلاعات به تنهایی کافی نبوده و حتما تجربه قبلی نصب اسپیلت داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)  نیز می بایست به آن اضافه شود. تذکر: در صورت نصب داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) به صورت اشتباه، مشکلاتی چون افزایش مصرف برق، سر و صدای زیاد، نشتی گاز، خنک نکردن داکت اسپلیت، پرتاب آب به همراه باد و مشکلات که می تواند بهای سنگینی برای شما داشته باشد، رخ خواهد داد. به همین دلیل بهترین نصاب داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) یا تکنسین های متخصص نصب داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) را تنها در استاد سرما می توانید بیابید. کارشناسان خبره و باتجربه استاد سرما هیچ جای نگرانی بابت نصب صحیح داکت اسپلیت اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) و سرویس تخصصی داکت اسپلیت و تعمیر تخصصی و حرفه ای داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) را برای شما مشتریان گرامی و عزیز باقی نمی گذارند.

[/vc_column_text][vc_column_text text_larger=”no”]

ویژگی های بارز و اصلی داکت اسپلیت اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)

شرکت استاد سرما، یکی از شناخته شده ترین و با سابقه ترین برندها در زمینه سرویس و تعمیر داکت اسپلیت به صورت تخصصی و حرفه ای محسوب می‌شود. این شرکت، با سابقه بیش از ۱۰ ساله خود در زمینه سرویس و تعمیر داکت اسپلیت از هر برندی در سراسر تهران فعالیت نموده که یکی از مهمترین آنها از جمله داکت اسپلیت می باشد. از ویژگی های داکت اسپلیت می توان به سرمایش و گرمایش بعلاوه مناسب مناطق گرمسیری، برای مساحت ۲۵ تا ۳۵ متر مربع (براساس شرایط)، قدرت پرتاب باد در ۴ جهت،  دارای فیلتر محافظ دوگانه و سیستم پاک کنندگی خودکار و… اشاره نمود.

ارور ها و کدهای خطای متداول داکت اسپلیت در منطقه اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های داکت اسپلیت های که گاهی تماس با نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت (شرکت استاد سرما) را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

CH01: مشکل سنسور هوای داخلی

CH02: مشکل سنسور لوله ورودی یونیت داخلی

CH05/53: مشکل ارتباط بین واحد داخلی و بیرونی

CH06: مشکل سنسور لوله خروجی یونیت داخلی

CH09:  خطای برد الکتریکی

CH10: مشکل موتور فن داخلی

CH12: مشکل در سنسور لوله وسط یونیت داخلی

Ch21:  ولتاژ بالای DC برد الکتریکی

CH22: جریان ورودی بیشتر از مقدار تعیین شده‌

CH23: خطای ولتاژ ورودی پایین، مشکل در برد اصلی

CH26: سوختگی یا قفل شدن کمپرسور، آسیب دیدگی برد الکتریکی

CH27  آسیب‌دیدگی مدار برد الکتریکی

CH29: خطای جریان بالای کمپرسور

CH32: دمای بالای لوله دهش کمپرسور

CH40: خطای سنسور ct

CH41: مشکل سنسور لوله کمپرسور اینورتر

CH44: مشکل سنسور دمای هوا

CH45: مشکل سنسور لوله کندانسور

CH46: مشکل سنسور لوله مکش

CH53: مشکل در ارتباط بین دستگاه داخلی و بیرونی

CH60: خرابی EEPROM مدار برد الکتریکی

CH61: دمای بالای سنسور لوله کندانسور

CH62: دمای بالای هیت سینک برد بیرونی

CH65: خطای سنسور هیت سینک

CH67: مشکل در موتور فن BLOOD

انجام سرویس داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)

یکی از ویژگی انحصاری مجموعه استاد سرما ارائه کلیه خدمات شارژ گاز سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) می باشد که بدین صورت مشتریان مورد نظر در کمترین زمان ممکن به کلیه خدمات دسترسی داشته باشند و در گرمای شدید تابستان نمانند و تعمیرکار بتواند هرچه سریع تر خود را به محل مورد نظر شما برساند بنابراین کلیه خدمات داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)  توسط گروه فنی استاد سرما ارائه می شود.

تعمیر داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)

یکی از شایع ترین مشکلاتی که در روزهای گرم تابستان در محل کار یا زندگی شما ممکن است با ان مواجه شوید از کار افتان یا عیب داشتن داکت اسپلیت تان به دلیل بروز مشکل یا سرویس نکردن ان است.

ما به خوبی درک می کنیم که گرمای شدید تابستان بسیار طاقت فرسا می باشد بنابراین به عنوان یک مرکز فوق تخصصی سرویس و تعمیر کولر در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) در صدد رفع عیب یا مشکل دستگاه شما به بهترین نحو ممکن برآمدیم تا شما با آسایش بیشتری در محل زندگی خود استراحت کنید.

سرویس داکت اسپلیت و شارژ گاز داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)

هنوز عده ی زیادی هستند که متاسفانه انجام سرویس داکت اسپلیت را کاری بیهوده با هزینه اضافی می دانند اما لازم است که بدانید سرویس دوره ای هر کالایی هزینه اضافی نیست بلکه پیشگیری از به وجود امدن هزینه های سنگین یا خسارات جبران ناپذیر می باشد. بهتر است که قبل از شروع فصل گرما به شستشو و سرویس داکت اسپلیت بپردازید تا از پرداخت هزینه های سنگین تعمیر داکت اسپلیت جلوگیری شود.

فواید سرویس داکت اسپلیت اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز)

همه کولرهای گازی نیازمند سرویس دوره‌ای هستند تا بتواند در طول عمر خود به درستی کار کنند. انجام سرویس داکت اسپلیت به صورت دوره ای شما را مطمئن خواهد کرد که دستگاه‌تان در بالاترین حد بهینه بدون خراب شدن ناگهانی کار می‌کند.

سرویس داکت اسپلیت به افزایش بهره‌وری دستگاه داکت اسپلیت کمک می‌کند و هزینه‌های قبض برق را کاهش می‌دهد. فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولر نتواند هوا را داخل خانه به خوبی به گردش درآورد. و نتیجه این می‌شود که داکت اسپلیت باید برای مدت زیادی در طول روز کار کند و شاید شما را مجبور کند که تنظیمات دمایی را عوض کنید زیرا حتی با کارکرد بیشتر داکت اسپلیت احساس راحتی نمی‌کنید. کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که کمپرسور سردکننده سخت‌تر کار کند، که جریان بیشتری را بر سرویس برق تحمیل می‌کند و نتیجه افزایش هزینه‌های قبض برق خواهد بود.

شستشو و سرویس داکت اسپلیت با پیدا کردن ایرادات قبل از اینکه بزرگ‌تر و گران‌تر شوند پول زیادی را برای‌تان پس‌انداز خواهد کرد. نه تنها کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که داکت اسپلیت بیشتر کار کند و هزینه‌های برق افزایش یابد، که ممکن موجب کارکرد تندتر کمپرسور و در نتیجه خرابی زودرس در آن شود. هزینه‌ی بررسی و تمیز کردن کویل کندانسور به مراتب کم‌تر از هزینه تعویض کمپرسور است. همچنین سرویس دوره‌ای داکت اسپلیت مانند نشتی آب در سیستم که می‌تواند باعث صدمه دیدن دستگاه داکت اسپلیت یا ساختمان شود را شناسایی و رفع نماید.

عمر دستگاه داکت اسپلیت خود را با مراقبت‌ در طول زمانی که کار می‌کند افزایش دهید. کولرهای گازی وقتی درست کار می‌کنند که به صورت مرتب سرویس و تمیز شود. اگر یک قطعه درست کار نکند، می‌تواند به کل دستگاه استرس وارد کرده و در نهایت دستگاه زودتر از موعد خراب شود. نگهداری همه قطعات در حالت عمل‌کرد خوب به معنای استرس و فشار کم‌تر رو همه خواهد بود. دستگاه در طول مدت زمان بیشتر عمل‌کرد بهتری نسبت به دستگاهی که مرتب سرویس نمی‌شود خواهد داشت.

سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) هر چند وقت یکبار انجام شود؟

قطعا نمی توان گفت که چه مدت باید اقدام به سرویس داکت اسپلیت کرد! چرا؟ اجزاء مختلف داکت اسپلیت نیاز به سرویس شدن در بازه های زمانی متفاوت دارند. و اینکه در برخی موارد داکت اسپلیت در جایی قرار دارد که گرد و خاک بیشتری وجود دارد و خوب اگر این چنین باشد بهتر است در فصل گرما دوبار اقدام به شستشوی موتور داکت اسپلیت کرد و اقدام به سرویس کولر کرد.

در مورد دیگر کولر در معرض گرد و خاک نمی باشد و هوا و مقدار ذرات خاک کم است و برای این مورد سالی ۱ بار سرویس داکت اسپلیت کافی است اما بهتر است که سرویس پنل داخلی داکت اسپلیت به صورت ماهانه انجام شود و سرویس پنل خارجی داکت اسپلیت به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما انجام شود.

سرویس داکت اسپلیت در اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) شامل موارد زیر می باشد :

الف )  سرویس پنل داخلی داکت اسپلیت

  • شستشوی فیلترها داکت اسپلیت
  • سرویس بلوور داکت اسپلیت
  • سرویس سنسور ها داکت اسپلیت
  • سرویس فین ها یا کویل کولرگازی
  • بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین) در داکت اسپلیت

ب )  سرویس پنل خارجی داکت اسپلیت اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) 
سرویس پنل خارجی داکت اسپلیت یا همان کندانسور دارای اهمیت بالایی است چون در بیرون از منزل شما نصب می گردد و در تماس مستقیم با گردو غبار و خاک است به همین دلیل اگر شما نسبت به شستشوی به موقع آن اقدام نکنید ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه های بالا برای تعمیرات ان شوید زیرا کثیفی بیش اندازه کندانسور مانع از عملکرد صحیح دستگاه میشود و فشار زیادی به دستگاه شما تحمیل می کند، پس بهتر است که یک سرویسکار داکت اسپلیت اتوبان بابایی شهرک شهپریان(البرز) با تجربه به صورت متداول آن را شستشو نماید، که این کار را با استفاده از دستگاه های مخصوص فشار قوی آب (واتر جت) انجام میدهند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message]

با کارشناسان داکت اسپلیت ما در استاد سرما برای اطلاع از نحوه انجام خدمات سرویس داکت اسپلیت و استعلام هزینه و قیمت سرویس داکت اسپلیت در سراسر تهران تماس بگیرید.

[/vc_message][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_btn title=”استعلام هزینه و قیمت خدمات نصب داکت اسپلیت و تعمیر داکت اسپلیت و سرویس داکت اسپلیت” align=”center” link=”url:tel%3A%2F%2F%DB%B0%DB%B9%DB%B1%DB%B2%DB%B3%DB%B4%DB%B4%DB%B9%DB%B9%DB%B3%DB%B6|||”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی در شهرک شهید بهشتی
مقاله قبلی

نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی در شهرک شهید بهشتی

مقاله بعدی

نصب و سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در شهرک شهید بهشتی

نصب و سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در شهرک شهید بهشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.