نظافت داکت و کانال کولر

خانه » نظافت داکت و کانال کولر

نظافت داکت و کانال کولر تضمین کننده تولید هوای پاکیزه و مطبوع در خانه، محل کار، یا هر جای دیگری­ست. اهمیت و تاثیر نظافت داکت و کانال کولرگازی روی سلامت افراد، و همچنین کارکرد بهتر داکت اسپلیت‌­ها و کلرها باورنکردنی است. شما با کمک متخصصین فعال در “استاد سرما”، در کوتاه‌­ترین زمان از خدمات شستشوی داکت و کانال کولر در محل بهره­‌مند شوید.

اگر مطمئن نیستید که آیا نظافت داکت و کانال کولرگازی توسط یک متخصص ضروری است یا خیر، این نوشته را از دست ندهید. در ادامه اهمیت نظافت داکت و نظافت کانال کولر را توضیح داده‌ایم؛ و به موارد پیرامون آن، از جمله هزینه نظافت داکت اسپلیت، خواهیم پرداخت.

قیمت نظافت داکت و کانال کولرگازی چگونه تعیین می­‌شود؟

اینکه شما از چه سیستم تهویه هوا یا خنک­ کننده، و در چه مکانی از آن استفاده می­‌کنید، بسیار مهم است. مسلما نظافت داکت و کانال کولرگازی درصورت استفاده خانگی و اندازه و متراژ پایین‌­تر، هزینه کمتری از موارد استفاده شده در کارخانه­‌ها و یا حتی ادارات و سازمان­‌ها دارد.

اگر به دنبال قیمت دقیق برای هزینه شستشوی داکت و نظافت کانال کولر هستید، می­‌توانید درخواست خدمت مورد نیاز خود را به رایگان در “استاد سرما” ثبت کنید، و قیمت­‌های پیشنهادی بهترین  متخصصین برای نظافت داکت و کانال کولرگازی را مشاهده کنید.

چرا باید نظافت داکت و کانال کولرگازی را به متخصص سپرد؟

در ادامه ۳ دلیل مهم برای شستشوی داکت و کانال کولر توسط بهترین متخصصین را ارائه می­‌کنیم:

۱. بهبود کیفیت هوا

داکت­‌ها و کانال‌­های کولر، تنها راه ورودی سیستم تهویه شما هستند. کانال‌­های هوای کثیف و مسدودشده، ورود هوای آلوده و ناسالم به فضای داخلی را در پی دارند. در صورت عدم نظافت کانال کولر و داکت، افراد در معرض هوای آلوده، گرد و غبار، و ریزذرات قرار می­‌گیرد. این مسئله می‌­تواند منجر به تضعیف سیستم ایمنی بدن، و افزایش شانس ابتلا به عفونت‌های ویروسی و بیماری‌هایی مانند آنفولانزا شود.

بنابراین، مخصوصا اگر داکت و کانال کولر چندین ماه بلا استفاده مانده، بهتر است متخصصین آن را بررسی کنند. علاوه بر این، با نظافت داکت و تمیز کردن کانال کولر، توان عملیاتی سیستم­‌های تهویه، گرمایشی یا سرمایشی شما مانند روز اول خواهد شد.

۲. رفع آلرژی

اکثر آلرژی­‌ها اگر ناشی از مواد غذایی نباشند، به خاطر هوا به وجود آمده­‌اند. بنابراین، عدم شستشوی داکت و کانال کولر می‌تواند شما و خانواده­‌تان را در معرض آلرژن­‌ها و مواد محرک قرار دهد، و منجر به ایجاد حساسیت شود. اگر دچار آلرژی می­‌شوید و تاکنون دلیل آن را پیدا نکرده­‌اید، عامل آلرژی­‌زا احتمالا در هواکش­‌های شما وجود دارد.

در داکت و کانال کولر که مدت‌­ها نظافت نشده باشند محرک­‌هایی وجود دارند که می‌توانند موجب حساسیت‌ها یا حتی بیماری‌های جدید شوند. اگر به سلامت خود و اطرافیان­تان اهمیت می‌دهید، تردید نکنید و نظافت داکت و کانال کولرگازی را به طور مرتب انجام دهید.

در برخی از سیستم‌های سرمایشی مانند کولر گازی و آبی، امکان نصب فیلتر هپا نیز هست.

۳. کاهش مصرف انرژی

آزمایش‌ها نشان می‌دهند نظافت داکت و کانال کولرگازی طبق یک برنامه منظم موجب­ بهینه سازی مصرف انرژی می‌شود. هرچه داکت و کانال کولر تمیزتر باشد، شما می‌توانید از توان سیستم گرمایشی و سرمایشی خود بیشتر بهره ببرید. با جریان راحت هوا در سیستم، فعالیت کمتری نیاز بوده و این باعث کاهش مصرف و هزینه برق مصرفی خواهد شد. علاوه بر این، نظافت داکت و کانال کولرگازی به افزایش طول عمر سیستم‌­ها کمک کرده، که صرفه‌­جویی در هزینه‌های تعمیر داکت و نگهداری را نیز در پی خواهد داشت.

به هنگام نصب کولر آبی، سرویس کولر آبی، تعمیر کولر آبی، نصب کولر گازی، سرویس کولر گازی، سرویس کولر گازی پنجره ای، تعمیر کولر گازی، نصب چیلر و تعمیر چیلر برای کاهش بیشتر مصرف انرژی می‌توانید خدمت نصب سایبان کولر را درخواست کنید.

در نهایت، تمیز کردن و شستشوی داکت و کانال کولر نه تنها به سلامت افراد کمک می­‌کند، بلکه برای محیط زیست هم مفید خواهد بود. به همین علت است که این کار به شدت توسط موسسات معتبر طرفدار محیط زیست توصیه و حمایت می‌شود.

از جمله خدمات مرتبط به نظافت داکت در استاد سرما ، کانال سازی کولر است.

مقاله قبلی

تعمیر داکت اسپلیت ال جی

مقاله بعدی

سرویس داکت اسپلیت ال جی در پاسداران

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.