نمایندگی سرویس و تعمیر کولرگازی اُجنرال

خانه » نمایندگی سرویس و تعمیر کولرگازی اُجنرال

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

نمایندگی سرویس و تعمیر کولرگازی اُجنرال

در این بخش ما قصد داریم تا شما را با خدمات نمایندگی سرویس و تعمیر کولرگازی اُجنرال استاد سرما آشنا سازیم. در رابطه با سرویس کولر گازی اُجنرال شما باید با دقت بیشتری برخورد کنید.

نمایندگی شارز گاز کولرگازی اسپلیت اُجنرال

نقش کولر گازی به عنوان یکی از وسایل ضروری زندگی امروزی آن هم در فصل گرمای تابستانی، آنجا مشخص می شود که از این وسیله نه تنها برای سرمایش در تابستان، بلکه در برخی مدلهای دو حالته آن، جهت گرمایش در فصل زمستان نیز استفاده می شود. از این رو خرابی و عدم کارکرد کولر گازی می تواند بسیار حائز اهمیت باشد چرا که مستقیما با سلامت شما در ارتباط است. اما با وجود استاد سرما، تعمیرات کولر گازی تان همچون گذشته دردسر ساز و وقت گیر نبوده و به راحتی و تنها با یک تماس می توان کار را انجام شده تلقی نمود.

از میان برندهای محبوب و باکیفیت کولر گازی، می توان به اُجنرال به عنوان یکی از کولرهای پیشرفته، بهینه و با عملکرد بالا اشاره کرد. کولر گازی اُجنرال در انواع مختلف اسپلیت، داکت اسپیلت، ایستاده، پنجره ای، سقفی و غیره و در انواع ظرفیت ها تولید می شود. برای حفظ عملکرد بالا و راندمان کاری کولرهای اُجنرال ، سرویس سالانه و یا حتی هر شیش ماه یکبار آن تاحدودی الزامیست. به خصوص اگر در شبانه روز تنها چند ساعت دستگاه را خاموش می کنید. همچنین در هنگام بروز مشکل می بایست آن را جدی گرفته و جهت جلوگیری از تشدید آن، حتما به تعمیرات کولر گازی اُجنرال خود توسط متخصصین اُجنرال استاد سرما اقدام کنید.

نمایندگی خدمات تعمیر و تعویض کمپرسور کولرگازی اُجنرال

استاد سرما با در اختیار متخصصین در زمینه ی تعمیر و تعویض کمپرسور کولرگازی اُجنرال، در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی اُجنرال می باشد. دردسرهای شما جهت استفاده مجدد از کولر گازی خود، تنها به یک تماس ختم شده و پس از آن متخصصین ما در منزل شما جهت سرویس یا تعمیر کولر گازی تان حاضر خواهند شد. جهت آسودگی هرچه بیشتر خیالتان، در مدت تعمیرات دستگاه شما، با بیمه آن هر گونه نگرانی را از شما سلب می کنیم و در انتها نیز با اعطای گارانتی معتبر چند ماهه، کیفیت خدمات خود را تضمین خواهیم کرد.

نگران خرابی ترموستات کولرگازی اُجنرال خود نباشید : تعمیر و سرویس ترموستات کولرگازی اُجنرال

عوامل متعددی می توانند سبب خرابی کولر گازی شما و از کار افتادن آن شوند. مهمترین علل را می توان عدم رسیدگی و سرویس به موقع کولر گازی اُجنرال ، نصب غیر اصولی و اشتباه، استهلاک ناشی از کارکرد طولانی و پیوسته دستگاه، نوسانات الکتریکی و غیره نامید. با این حال، در صورتی که مشکل به وجود آمده در کولر شما به یک عامل جدی مربوط نباشد، ممکن است به سادگی توسط خود شما نیز قابل حل باشد. به طور مثال، تنظیمات ریموت کنترلر کولر گازی و یا تمیز نمودن فیلترهای کولر برخی از مشکلات آن را حل خواهد نمود. اما این مساله کلیت نداشته و در اکثر مواقع عیب یابی و رفع مشکل تنها توسط تعمیرکار متخصص امکان پذیر است.

  • چکه کردن آب از پنل داخلی کولر گازی اُجنرال و پرتاب آب به همراه باد
  • عدم پاسخ دهی کولر گازی به تنظیمات ریموت کنترلر
  • کار نکردن و روشن نشدن کمپرسور کولر گازی اُجنرال
  • از کار افتادن فن کولر گازی اُجنرال
  • یخ زدن کویل های کندانسور کولر گازی اُجنرال
  • نشت گاز و کمبود گاز مبرد در سیستم
  • سر و صدای ناهنجار پنل داخلی کولر گازی اُجنرال به هنگام کار

اگر هر یک از مشکلات بالا و یا موارد دیگری همچون نمایش کد خطا و رفع نشدن آن را در کولر گازی اُجنرال خود مشاهده کردید، سریعا با متخصصین و سرویسکاران استاد سرما برای رفع مشکل دستگاه خود تماس بگیرید. با تجربه بیش از هزاران مورد تعمیرات مختلف بر روی انواع مدل های کولر گازی های اُجنرال ، هر گونه مشکل دستگاه شما را به صورت تضمینی رفع خواهیم نمود.

نگران هزینه تعمیرات نباشید. متخصصین ما تعمیر و نه تعویض قطعات کولر شما را در اولویت کار خود قرار کی دهند و به این ترتیب هزینه های شما به شدت کاهش خواهد یافت. همینطور، هر مدل و ظرفیتی از کولر گازی اُجنرال شما را به راحتی تعمیر خواهیم نمود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مقاله قبلی

نمایندگی سرویس و تعمیر کولرگازی زیمنس

مقاله بعدی

نمایندگی سرویس و تعمیر کولرگازی ال جی

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.