نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال در نسیم شهر

خانه » نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال در نسیم شهر

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

نمایندگی کولر گازی جنرال (General) در نسیم شهر

 شرکت استاد سرما ( نسیم سرویس ) به عنوان نمایندگی کولر گازی جنرال در نسیم شهر بیش از ۱۰ سال است که خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال در نسیم شهر را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. تمامی تکنسینهای مجموعه نسیم سرویس برای نصب کولر گازی جنرال، سرویس کولر گازی جنرال و تعمیر کولر گازی جنرال تخصص لازم را داشته و با مهارت کامل در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه خدمات ذکر شده را به مشتریان نسیم شهری خود ارائه می دهند.

 اگر نیازمند نصاب کولر گازی جنرال در نسیم شهر یا تعمیرکار کولر گازی جنرال در نسیم شهر سرویسکار کولر گازی جنرال در نسیم شهر هستید کافی است با ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت در محل مورد نیاز شما حاضر شویم.

 ما متخصص کولر گازی جنرال (General) بوده و آمادگی لازم برای نصب، سرویس و تعمیرات تخصصی و تمامی مدل های این برند را که در بازار ایران عرضه شده از قبیل کولر گازی جنرال طرح لبخند _  کولر گازی جنرال شکار _  کولر گازی جنرال گلد _  کولر گازی جنرال مکس و … داشته و علاوه بر خدمات با کیفیت همیشه سعی در این داریم تا جایی که امکان دارد تعمیرقطعات بر تعویض قطعات اولویت داشته باشد.

 کولر گازی جنرال در سال های اخیر در بازار ایران طرفداران زیادی پیدا کرده زیرا علاوه بر کیفیت مناسب و قیمت خوبی که دارد، استهلاک کمی داشته و قطعات آن در بازار به خوبی یافت می شود. همانند سایر کولرگازی ها کولر گازی جنرال لیست هر ساله و اول فصل گرما می بایستی سرویس شده و در صورت نیاز شارژ گاز کولر گازی جنرال نیز انجام شود.

 سرویس کولر گازی جنرال

 آموزش سرویس کولر گازی جنرال در نسیم شهر :

 برای سرویس کولر گازی جنرال ابتدا می بایستی از خاموش بودن کولر گازی مطمئن بود و سپس درب جلویی پنل داخلی را باز نموده و فیلترها را با احتیاط خارج کرده و شستشو داده و اگر قسمت اواپراتور کثیف می باشد اقدام به نظافت اواپراتور کولر گازی نماییم. سپس سنسورهای دما و محیطی دستگاه را بازدید و در صورت نیاز آنها را تمیز کرده و تست کنیم و در پایان فیلترها را در محل خود نصب و درب پنل را ببندیم، باید دقت داشته باشیم که در هنگام سرویس پنل داخلی ترمینال برق پنل را بازدید نموده و از اتصال صحیح کابل برق اصلی و مدار فرمان اطمینان حاصل نماییم.

 پس از سرویس و شستشوی پنل داخلی کولر گازی جنرال به سراغ کندانسور رفته و قسمت پشتی کندانسور را با آب پرفشار (  ترجیحاً کارواش خانگی) شستشو داده و قسمت فن  جلوی کندانسور  را هم بشوییم دقت کنیم قسمت بیرونی که ادوات برقی مثل خازن و کنتاکتور و یا برد دستگاه وجود دارد خیس نشود و در آخر پس از استارت ( روشن کردن) کولر گازی گاز آن را با  گیج مخصوص اندازه گیری کرده و در صورت نیاز شارژ گاز کولر گازی جنرال را نیز انجام دهیم.

 تعمیر کولر گازی:

  *تعمیر کولر گازی جنرال در نسیم شهر : (هزینه تعمیر کولر گازی جنرال در نسیم شهر):

 تعمیر کولر گازی جنرال بستگی به نوع خرابی آن داشته و متناسب با  آسیب وارد شده به آن دارای هزینه های متفاوتی می باشد، شما می توانید با کارشناس  فنی سایت شرکت تماس گرفته و با بازگو کردن ایراد دستگاه حدود هزینه تعمیر را سوال بفرمایید. بخشی از ایرادات کولر گازی جنرال را به اختصار شرح می دهیم

 ( سوالات متداول)

  • چرا کولر گازی جنرال خنک نمی کند( چرا کولر گازی باد گرم میزند؟)

 کم شدن میزان خنکی کولر گازی جنرال چند دلیل می تواند داشته باشد از قبیل :

  1. عدم سرویس به موقع و سال به سال دستگاه و کثیفی بیش از حد که می‌تواند بر روی کمپرسور نیز تاثیر گذاشته و به آن آسیب بزنند.
  2. کم گازی کولر گازی جنرال که می بایستی پس از سرویس و شستشو میزان شارژ گاز اندازه گیری شده و در صورت نیاز شارژ گاز تکمیلی انجام گردد.
  3. روشن نشدن کمپرسور کولر گازی که می‌تواند به دلیل معیوب بودن خازن، کنتاکتور، برد اصلی سنسور ها و حتی کم گازی دستگاه باشد که نیاز به بازدید تکنسین دارد.
  • زمانی که کولر گازی روشن میشود فیوز میپرد:

 پریدن فیوز کولر گازی در هنگام روشن شدن آن به دلیل اتصال برق در مدار و یا سوختن کمپرسور آن می‌باشد که در هنگام مشاهده این مشکل هر چه سریعتر باید با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

  • ریزش آب از زیر پنل کولر گازی ( چرا از زیر پنل کولر گازی جنرال آب میریزد؟)

 ریزش آب از زیر پنل کولر گازی به دلیل عدم سرویس به موقع دستگاه و مسدود شدن سینی درین (  تخلیه آب) پنل و یا به دلیل گرفتگی مسیر تخلیه آب در شیلنگ و همچنین نداشتن شیب مناسب پنل و یا مسیر تخلیه آب می باشد.

  • شدت پرتاب باد کولر گازی کم شده:

 کم شدن پرتاب باد کولر گازی به دلیل عدم سرویس به موقع و کیپی فیلترها و یا جرم گرفتن فن بلور می تواند باشد و در مواقعی معیوب بودن  موتور فن پنل داخلی هم می تواند علت این اشکال باشد.

  • لوله کولر گازی یخ میزند ( چرا لوله مسی کولر گازی برفک میزند؟)

 یخ زدن و یا برفک زدن لوله مسی کولر گازی اگر لوله کوچکتر باشد مربوط به کم گازی کولر گازی بوده و می بایستی سرویس و شارژ گاز آن هر چه سریعتر انجام شود و اگر لوله برگشت یا قطور تر باشد به دلیل کثیفی پنل داخلی و یا معیوب بودن سنسور ها می باشد.

* سوالات ذکر شده و سوالاتی از قبیل:

چرا کولر گازی روشن نمیشود؟

 چرا کولر گازی لرزش دارد؟

 دلیل لرزش و سر و صدای کولر گازی چیست؟

 چه زمانی باید کولر گازی سرویس شود؟

 هزینه سرویس کولر گازی چقدر است؟

 شارژ گاز کولر گازی

 شارژ گاز کولر گازی جنرال در نسیم شهر 

 برای شارژ گاز کولر گازی جنرال در نسیم شهر کافی است با ما تماس بگیرید تا یک تعمیرکار ماهر و با تجربه برای شما اعزام کرده و خدمات مورد نیاز شما را انجام دهیم.

شارژ گاز کولر گازی جنرال بستگی به میزان گاز مورد نیاز آن هزینه متفاوتی داشته و شارژ گارز به موقع دستگاه تاثیر مستقیم بر میزان خنکی و مصرف برق آن دارد، شارژ گاز کولر گازی جنرال خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان شارژ گازی با کیفیت را با کمترین هزینه برای شما انجام دهیم.

*  خدمات: ارائه شده توسط نمایندگی کولر گازی جنرال در نسیم شهر :

۱. نمایندگی کولر گازی جنرال( طرح لبخند _  جنرال شکار_  جنرال مکس_ جنرال گلد و … )

۲.  سرویس و تعمیرات تخصصی تمام مدل های کولر گازی جنرال

۳. سرویس، تعمیر و شارژ گاز کولر گازی جنرال در شهرک کلمه –  اسماعیل آباد – اکبرآباد – نسیم شهر ( شهرستان بهارستان ) – …

۴. تعویض کمپرسور کولر گازی جنرال با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت در اسرع وقت در نسیم شهر

۵. نمایندگی فروش تمام مدل های کولر گازی جنرال در نسیم شهر و حومه

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مقاله قبلی

نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال در رباط کریم

مقاله بعدی

نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال در پرند

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.