کولر ویندفری سامسونگ، سرمایش بدون باد مزاحم

خانه » کولر ویندفری سامسونگ، سرمایش بدون باد مزاحم
کولر گازی ویندفری سامسونگ

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

کولر گازی ویندفری سامسونگ، سرمایش بدون باد مزاحم

 

کولر گازی ویندفری سامسونگ یکی بهترین کولرهای گازی سامسونگ می باشد. شایان شمس سرپرست بخش تهویه مطبوع سامسونگ در ایران درباره تاریخچه حضور سامسونگ در صنعت سرمایش و گرمایش و نیز نوآوری‌های ماندگار این شرکت گفت: «سامسونگ اولین بار بیشتر از ۴۰ سال پیش یعنی سال ۱۹۷۴ اقدام به تولید سیستم‌های سرمایشی کرد. این قدم اول در واقع شروع روندی شد که تا امروز نقاط عطف بسیار مهمی را در صنعت سرمایش و گرمایش رقم زده است. پس از آن سامسونگ ظرف مدت کوتاهی اولین نمونه کولرهای گازی اسپلیت خانگی را معرفی کرد. با وجود تازه‌کار بودن، محصولات سامسونگ خیلی زود با استقبال قابل توجه مواجه شد و بر همین اساس این شرکت تصمیم گرفت وارد حوزه سیستم‌های سرمایش ساختمانی و صنعتی شود و در سال ۱۹۹۲ اولین سری این دستگاه‌ها را با معرفی مدل‌های سقفی و کانالی وارد بازار کرد و تنها چند سال بعد از آن موفق شد اولین سیستم VRF موسوم به DVM Water خودش را به بازار معرفی کند.»

سرپرست بخش تهویه مطبوع سامسونگ در مورد جدیدترین مدل کولرهای گازی این شرکت گفت: «سری جدید محصولات سامسونگ به فناوری سرمایش بدون باد یا ویندفری مجهز شده است. تحولی که می‌تواند یکی از مهم‌ترین مشکلات کولرهای گازی یعنی وزش مداوم باد سرد در خانه را حل کند. در واقع خنک‌کنندگی بدون باد نقطه عطفی است که صنعت سرمایش و گرمایش خانگی را برای همیشه تغییر خواهد داد.»

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”8795″ img_size=”medium” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

فناوری کولر ویندفری سامسونگ یکی از برجسته‌ترین نوآوری‌های انجام شده در حوزه تهویه هوا است. دستگاه‌های مجهز به این فناوری ابتدا دمای محیط را با استفاده از حالت سرمایش سریع (Fast Cooling) به دمای مورد نظر شما می‌رساند. سپس فناوری ویندفری فعال شده و بدون ایجاد باد مستقیم و تنها از طریق خروج آرام هوای سرد از منافذ ریز روی دستگاه، دمای محیط در همان حد ایده‌آل نگه داشته می‌شود. این روش خنک‌سازی محیط باعث می‌شود بدن دیگر در تماس دائمی با باد سرد خروجی از کولر قرار نگیرد. از طرف دیگر خروج هوای خنک از ۲۱ هزار منافذ روی بدنه کولر موجب می‌شود تمامی نقاط خانه حتی گوشه‌های اتاق‌ها به یک اندازه و متناسب با دلخواه اعضای خانه خنک شوند.

دانیار کاظم‌پور مدیر محصول در بخش کولرهای گازی سامسونگ در ایران نیز با معرفی قابلیت‌های این فناوری، درباره مزایای سری جدید کولرهای گازی سامسونگ گفت «این محصول با تجهیز به فناوری ویندفری، انقلابی در حوزه کولرهای گازی خانگی محسوب می‌شود. علاوه بر این کولرهای گازی ویندفری از چهار ویژگی مهم و جالب توجه بهره می‌برند.» کاظم‌پور از چهار ویژگی سرمایش بدون بدون باد، کمپرسور هشت قطبی (فناوری انحصاری سامسونگ)، فیلتر عریض برای تصفیه کامل هوا و امکان کنترل پیشرفته دستگاه حتی از بیرون خانه به عنوان مهم‌ترین قابلیت‌های کولرهای گازی ویندفری یاد کرد.

کولرهای گازی ویندفری سامسونگ قابلیت کنترل هوشمند دارند. با نصب برنامه SmartThings سامسونگ بر روی گوشی هوشمند خود، می‌توانید دمای خانه‌ را از هر جایی کنترل کنید. این برنامه هوشمند حتی در عیب‌یابی دستگاه هم به شما کمک می‌کند و آمارهایی مانند میزان مصرف انرژی را هم به شما گزارش می‌دهد. مدل‌های متنوع مجهز به فناوری ویندفری سامسونگ از موتور اینورتر هشت قطبی استفاده می‌کنند. این موتورها در عین مصرف بهینه انرژی ماندگاری بسیار بالایی هم دارند. انواع‌ مدل‌های کولر گازی مجهز به فناوری ویندفری سامسونگ اکنون در بازار ایران عرضه شده است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی در برق آلستوم
مقاله قبلی

نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی در برق آلستوم

مقاله بعدی

نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی در فرشته

نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی در فرشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.