خدمات نصب، جابجایی، تعمیر و سرویس کولر گازی، داکت اسپلیت، چیلر، فن کویل و پکیج وانواع سیستم سرمایشی و گرمایشی شرکت استاد سرما

کارشناسان متخصص

تمامی تعمیرکارانی که درشرکت استاد سرما مشغول به فعالیت هستند هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید انواع برندهای سیستمهای سرمایشی و گرمایشی مناسب ترین فرد جهت نصب، سرویس، و تعمیرات برای شما خواهند بود.

به متخصصان تعمیرات استاد سرما اعتماد کنید

ما با داشتن +۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی در استان های تهران و البرز سال هاست تعمیر تمامی برندهای کولر گازی و داکت اسپلیت و پکیج را در محل و بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام می رسانیم.

ما بهترین در کار خود هستیم و این حاصل بیش از ۱۰ سال تلاش شبانه روزی پرسنل زحمت کش این مجموعه است که به لطف اعتماد همشهریان عزیزمان کسب کرده ایم، و به پاس اعتماد روزافزون شما تمامی خدمات این مجموعه در کمترین زمان با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت با ۱۰۰ روز گارانتی انجام میشود، پس کافیست یکبار به استاد سرما اعتماد کنید تا برای همیشه جزء مشتریان عزیز ما باشید.

درباره استادسرما

تعمیرگاه مجاز استاد سرما در تهران، با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ای درخشان در زمینه نصب وسرویس کولرگازی،نصب و سرویس داکت اسپلیت ،شارژ گاز کولر گازی، تعمیر کولر گازی، تعمیر داکت اسپلیت، سرویس پکیج، تعمیر پکیج، اسیدشویی و رسوب زدایی پکیج  و … در کنار شماست. برای نصب و تعمیر تمامی برندهای کولر گازی و داکت اسپلیت و پکیج کافیست با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما در سریع ترین زمان ممکن در محل و منزل شما حاضرشوند و تعمیر وسیله مورد نظر شما را انجام دهند.

صرفه هزینه های کمتر برای تعمیر کولر گازی و سیستم سرمایشی

 به این دلیل که متخصصان شرکت استاد سرما به نقاط قوت و ضعف تمامی برندها آشنایی کامل دارند، در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهند بست.

ما در سرما و گرما در کنار شما هستیم.

نصب وسرویس کولرگازی، نصب و سرویس داکت اسپلیت ، شارژ گازکولرگازی، تعمیر کولر گازی، تعمیرداکت اسپلیت، سرویس پکیج، تعمیرپکیج، اسیدشویی و رسوب زدایی پکیج

سرویس و خدمات تعمیرات پکیج

نصب و تعمیرات و سرویس مربوط به پکیج که توسط متخصصان و کارشناسان استاد سرما انجام می شود.

سرویس و تعمیر فن کوئل

نصب و تعمیرات و سرویس مربوط به فن کوئل که توسط متخصصان و کارشناسان استاد سرما انجام می شود.

سرویس و تعمیر کولر گازی

نصب و تعمیرات و سرویس مربوط به کولر گازی که توسط متخصصان و کارشناسان استاد سرما انجام می شود.

سرویس و خدمات تعمیرات داکت اسپلیت

نصب و تعمیرات و سرویس مربوط به داکت اسپلیت که توسط متخصصان و کارشناسان استاد سرما انجام می شود.

سرویس و تعمیر چیلر

نصب و تعمیرات و سرویس مربوط به چیلر که توسط متخصصان و کارشناسان استاد سرما انجام می شود.