خدمات ویژه نصب و شارژ و سرویس و تعمیر کولر گازی

خاموش شدن کولر گازی

علت آف شدن کولر گازی

خاموش شدن کولر گازی

خاموش شدن کولر گازی یا خاموش شدن کولر گازی یکی از مواردی است که در استفاده از کولر گازی رخ می دهد. خاموش شدن ناگهانی کولر گازی نشان می دهد که کولر گازی شما دچار اختلال شده است. اگر کولر گازی شما هم خاموش می شود و می خواهید بدانید چرا کولر گازی خاموش می شود، با ما همراه باشید. ما در این مطلب دلایل خاموش شدن کولر گازی و آف شدن ناگهانی کولر گازی را آورده ایم. این مقاله شما را با دلایل خاموش شدن کولر گازی آشنا می کند اما برای اینکه از خاموش شدن کولر گازی جلوگیری کنیم تعمیر کولر گازی لازم است از یک متخصص کمک بگیرید. چرا که این کار بدون تخصص و آشنایی با کولر گازی ممکن نیست.

برای بررسی دلیل خاموش شدن ناگهانی کولر گازی در تابستان بایستی حتما یکی از کارشناسان ما در استاد سرما که کار تعمیرکاری کولر گازی را به طور تخصصی انجام می دهند ابتدا دستگاه کولر گازی شما را بررسی کرده و سپس نسبت به اعمال تعمیرات بر روی دستگاه کولر گازی شما نسبت به انجام کلی و جزئی خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی شما اقدام کنند. در نظر داشته باشید که انجام تعمیرات تخصصی در زمینه خدمات کولر گازی کاری بسیار سخت بوده و اینکار تنها توسط کارشناسان و سرویس کاران و تعمیرکاران استاد سرماست که می تواند به طور کامل انجام شود.

تماس با مرکز تماس استاد سرما برای اعزام کارشناس تعمیر و سرویس کولر گازی

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی مانند هر وسیله الکتریکی دیگر علت های متفاوتی می تواند داشته باشد. در مورد کولر گازی هم که یک وسیله الکتریکی محسوب می شود همین مورد صادق است. در نتیجه باید گفت که علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی نیز به عوامل متعددی مربوط می شود. در اینجا باید توجه داشت که تشخیص علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی باید بر حسب اولویت و از بررسی اولین اقدامات انجام شود.

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی

برای اکثر مردم گرمای عجیب و غریب برخی از روزهای تابستان فقط با کولر گازی قابل تحمل است. عمق فاجعه جاییست که در چنین روزهای گرمی کولر گازی ناگهان خاموش می شود و از کار می افتد! اما این مشکل ممکن است برای خیلی از ما اتفاق افتاده باشد یا در آینده بیفتد و موضوع تازه ای هم نیست. هر چند که با سرویس کولر گازی می توان از بروز بسیاری از این اتفاقات ناخوشایند و بعضا پرداخت هزینه های گزاف جلوگیری کرد؛ با این تفاسیر اگر چنین اتفاقی برای کولر شما هم بیفتد، می توانید با خواندن این مطلب به علت آف شدن کولر گازی پی ببرید و اقدامات لازم را انجام دهید.

در صورتی که شما هم به دنبال علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی دوتکه یا اسپیلت خود هستید، پیشنهاد می کنیم ابتدا مقاله حاضر کاراباما در رابطه با علت خاموش شدن کولر گازی را مطالعه فرموده و سپس در صورتی که تجربه و دانش کافی برای رفع مشکل کولر خود را ندارید، حتما از کمک متخصصین کاراباما برای عیب یابی کولر گازی و تعمیر آن استفاده کنید.

به چه علت خاموش و روشن شدن کولر گازی اتفاق می افتد؟ گاهی اوقات مشکل دستگاه در روشن شدن دوباره نیست. با این حال بلافاصله پس از روشن شدن کولر مشاهده می شود که کولر گازی خودبخود خاموش میشود. دلایل بروز این مشکل نیز مشابه بوده و بیان می شوند.

این مقاله صرف نظر از برند کولر گازی تان می تواند راه حل مشکل شما و پاسخگوی سوال شما در رابطه با علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی ال جی، سامسونگ، گری، جنرال، اجنرال و… باشد و یا در پیدا کردن علت خاموش و روشن شدن کمپرسور کولر گازی به شما کمک نماید.

[forminator_form id="8897"]

سایر دلایل فنی مربوط به آف شدن ناگهانی کولر گازی

  1.  مشکلات انتقال برق
  2.  خرابی ترموستات
  3.  تمیز نبودن فیلترها
  4.  خرابی کمپرسور
  5. خرابی برد کولر گازی
  6. رله استارت
  7. خراب شدن اوورلود
  8. نیم سوز شدن موتور فن کولر گازی

با پر کردن فرم مقابل ما را در کمک رسانی به خود و ارائه هرچه بهتر خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی تان یاری می کنید.

ارسال نظر (کامنت)

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری با * نشان داده می شوند